Sevgilinizi Sekse Davet Etmenin 5 Yolu | Cinselliği Keşfet

İşten eve yorgun gelen partnerinizin TV karşısında uyuklamasından mı şikayetçisiniz? Ya da sevgilinizin aklına sabah seksinden önce kahvaltıda yiyeceği yiyecekler mi geliyor?

Cinsel hayatınıza renk katacak, minik değişikliklerle onu sevişmeye hazırlayabilir, hatta bu taktiklerle onun sizden daha çok istekli olmasını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı?

Onu Arzuladığınızı Belli Edin!

Eve geldiğinizde ona direkt günün yorgunluğundan, iş hayatınızdaki sıkıntılardan bahsetmek yerine gün boyu onu özlediğinizi anlatın. Hatta gün içinde sık sık onu düşündüğünüzü ve arzuladığınızı dile getirin.

Pijamalarınızı Değiştirmenin Zamanı Geldi!

Havalar soğuğunda pofidik pijamalarınızla sizi arzulamasını bekliyorsanız bir yerlerde çok büyük bir yanlış yapıyor olabilirsiniz. Üzerinize hafif bir şeyler almaya ne dersiniz?

Gardırop detoksuna girerek saten ve dantelli geceliklerinizle sıradan bir geceyi ateşleyebilirsiniz. Dantelli, saten elbisenizle izleyeceğiniz hiçbir dizi ve film emin olun yatakta uykuyla devam etmeyecek.

Onu Gerçekten Hissedin!

Cinsel ilişki sırasında sevgilinizi hissedememekten mi şikayetçisiniz? Lateks içermeyen prezervatiflerin standart kondomlar gibi kokmadığını biliyor muydunuz? Sevgilinizi daha yoğun hissettiğiniz bir cinsel ilişki için OKEY TENN’in özel olarak formüle edilmiş yumuşak dokusu ile partnerinizle daha gerçekçi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yoksa OKEY Tenn serisini hala denemediniz mi?

Kötü Kız Olmaktan Çekinmeyin!

Sevgiliniz sizin ağzınızdan hep benzer sevgi sözcükleri mi duyuyor? Aklınızdan geçen, seksi, söylemekten çekindiğiniz o sihirli sözcükleri onun kulağına beklenmedik zamanlarda fısıldayın. Emin olun partneriniz bu seksi sözcüklerinize kayıtsız kalamayacak.

Film Seçimlerinizi Değiştirin

Evde geçirdiğiniz zamanları TV karşısında geçiriyorsanız partnerinizin sizi arzulamasını sağlamak için onun cinselliği düşünmesini sağlayacak film seçimleri yapabilirsiniz. Cinselliği cesurca ve zamansız yaşayan bir sahnede onun da aklından sizinle olmak geçeceğinden emin olun.

Açık Olun!

Tüm bu maddelerin dışında en önemlisi; partnerinize karşı her zaman açık olun, cesurca ondan talep gelmeden bu oyunu başlatan ilk siz olun! 

İLGİLİ ÜRÜNLER