KAYGANLAŞTIRICIYLA GECELER DAHA DA ATEŞLİ

CİNSEL İLİŞKİDE KAYGANLAŞTIRICI KULLANIMI

Sekste hazzın nabzını adım adım yükseltmek için yapabileceğiniz birçok şey var. Seksi iç çamaşırları, küçük oyunlar ya da oyuncaklar, kışkırtıcı kokular ya da baştan çıkaran bir müzik... Ortamı ısıtmak için hepsini arıyor ya da hiçbirine ihtiyaç duymuyor olabilirsiniz. Ancak zevki artırmak istiyorsanız, her koşulda ihtiyaç duyacağınız, değişmeyen tek bir sabit vardır: O da ıslaklık. Islaklığa sadece cinsel ilişki sırasında değil öncesinde ve sonrasında da ihtiyaç duyabilirsiniz. Hatta biraz daha iddialı konuşmamız gerekirse, duymalısınız!

Birbirinize dokunun

Kayganlaştırıcı jeller yatak odanıza birbirinden keyifli ve kışkırtıcı oyunlar getirmek için birebirdir. Fantezilerinize eklenecek kayganlığın etkisiyle hem ön sevişmeleriniz alevlenir hem de partnerinizle bedenlerinizi çok daha yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz. OKEY Jel Tenn, içeriğindeki maka özleri, kaygan ve ipeksi kıvamıyla partnerini gerçekten hissetmek isteyenler için doğru bir tercih olacaktır.

Kayganlaştırıcılar aynı zamanda harika masaj jelleridir. Bedeninizi uyaracak sımsıcak kaygan dokunuşlar yerini yoğun bir sekse bıraktığında vücutlarınız birbirine çok daha fazla yaklaşacak, bu sayede de hazzı doruklarda yaşayacaksınız!

Ateşli geceleriniz son bulmasın

Sevgilinizle birbirinize ayırdığınız ve sadece birbirinizi tatmin etmek için sessizce söz verdiğiniz geceler hiç bitmesin ister misiniz? Cevabınız evetse, Okey Kayganlaştırıcı Jel’lerden birini mutlaka edinmelisiniz. Çünkü kayganlaştırıcılar keyifli bir seksin yanı sıra uzun süreli sekslerin de kapısı açan anahtarlardır. Okey, farklı ihtiyaç ve özelliklere sahip kayganlaştırıcı jel seçenekleriyle bu anahtarları önünüze serer.

Seviştiniz ama ikinciyi, üçüncüyü, dördüncüyü, dilediğiniz kadarını yapmak istiyorsunuz. Fakat tutkularınızın hızına vücudunuz her zaman yetişemeyebiliyor. Örneğin uzayan ilişkilerde vajinanın ıslaklığını kaybetmesi oldukça olası bir durum. Böyle durumlarda kayganlaştırıcılar imdadınıza yetişebilir. Benzer şekilde uzun süreli birliktelikler sonucunda penis tam erekte olmayabilir. Yarı erekte penise uygulayacağınız ufak miktarda OK kayganlaştırıcı ise vajinaya kolayca girmenizi sağlar. Sonrasında penisin tam erekte haline ulaşması zaten uzun sürmeyecektir.

Kayganlaştırıcı jel nasıl kullanılır?

Kayganlaştırıcı jeller keyifli bir ön sevişmenin, ateşli bir masaj seansının ve pek tabii cinsel ilişkinin kahramanı olabilir. Fakat başrolde oldukları bir alan var ki, o da anal seks. Anal bölge, kendini ıslatarak cinsel ilişkiyi kolaylaştıracak bir yapıya sahip değildir. Bu nedenle çok daha kolay ve keyifli bir cinsel ilişki için kayganlaştırıcı bir malzeme kullanmanız şarttır.

Anal seks sırasında kayganlaştırıcı jeli hem anüse hem de penise bolca uygulamaktan çekinmeyin. Unutmayın, ne kadar kayganlaşırsanız o kadar zevke teslim olursunuz.

Sağlıklı bir anal seks için prezervatif kullanmanın şart olduğunu da hatırlatmak gerek. Söz konusu anal seks olduğunda sadece cinsel yollarla bulaşan hastalıklardan değil, maruz kalabileceğiniz çeşitli bakterilerden de korunmanız gerekir. OKEY Zero Jel, prezervatif ve diğer tüm lateks ürünlerle kullanıma uygun yapısıyla size hem güvenli hem de macera dolu bir ilişkinin kapılarını açacaktır.

Vajinal kuruluğa karşı destek

Vajinal kuruluk genellikle menopoz sırasında ya da sonrasında yaygın bir sorun olarak kendini gösterir. Ancak vajinanın yeterince ıslanmaması her yaşta karşılaşılabilecek bir problemdir ve stres, kullanılan ilaçlar ya da doğum sonrası gibi birçok etkenden kaynaklanabilir. Bu durumda vajina kayganlaştırıcı jel kullanmaktan çekinmemelisiniz. Böylece partnerinizle girdiğiniz ilişkiden çok daha fazla haz duyabilir ve birlikte hazzın doruklarına çıkmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Oldukça emici bir yapısı olan vajina, kayganlaştırıcılar nedeniyle doğal florasını kaybedebilir ya da olası enfeksiyonlarla alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için dikkat edilmesi gereken tek şey, su bazlı Okey kayganlaştırıcılarını tercih etmek olacaktır.